Adres

Zawiadomienie o witrynie

Informacje przekazane zgodnie z ust. 5 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (TMG):

HAT Hansaschutz GmbH & Co. KG
Vogt-Schmidt-Straße 3
25462 Rellingen

Reprezentowane przez:

osobiście odpowiedzialny komplementariusz: Fabian Tittel

Kontakt:

Tel.: +49 (0)4101 – 26605
Fax: +49 (0)4101 – 26603
Email: info@hansaschutz.com

Wpis do rejestru:

Wpis do rejestru handlowego
Sąd rejestrujący: Pinneberg
Numer: HRA 5810 PI

VAT:

Numer identyfikacyjny VAT zgodnie z rozdz. 27 niemieckiej ustawy o podatku od towarów i usług: DE266185655

Rozwiązywanie sporów

Komisja Europejska zapewnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Proszę znaleźć nasz e-mail w stopce / notce prawnej.
Nie uczestniczymy w internetowych sporach konsumenckich.

Odpowiedzialność za treść

Jako dostawcy usług ponosimy odpowiedzialność za własne treści tych stron internetowych zgodnie z sek. 7, ust. 1 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (TMG). Jednak zgodnie z ust. 8 do 10 niemieckiej ustawy o mediach elektronicznych (TMG), dostawcy usług nie są do tego zobowiązani.
Obowiązki prawne dotyczące usuwania informacji lub blokowania wykorzystania informacji pozostają niezagrożone. W tym przypadku odpowiedzialność jest możliwa tylko w momencie poznania konkretnego naruszenia prawa. Nielegalne treści powinny zostać usunięte natychmiast w momencie, gdy się o nich dowiemy.

Odpowiedzialność za odnośniki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich. Nie mamy wpływu na zawartość tych stron. Dostawcy lub administratorzy połączonych stron internetowych zawsze ponoszą odpowiedzialność za własne treści.
Połączone strony internetowe zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie ustanowienia linku. Nielegalne treści nie zostały wykryte w czasie łączenia. Nie można zakończyć stałego monitorowania zawartości stron powiązanych. Nielegalne odnośniki będą natychmiast usunięte, gdy tylko się o nich dowiemy.

Prawa autorskie

Treści i kompilacje publikowane na tych stronach podlegają niemieckim prawom autorskim. Powielanie, edycja, dystrybucja oraz korzystanie z wszelkich dzieci spoza zakresu praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub autora. Pliki do pobrania i kopie tych witryn są dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego.
Komercyjne wykorzystanie naszej zawartości bez zgody autora jest zabronione.
Prawa autorskie stron trzecich są tak długo respektowane, jak długo zawartość tych witryn nie pochodzi od dostawcy. Wkład stron trzecich na tej stronie jest wskazany jako taki. Jednakże, jeśli zauważysz jakiekolwiek naruszenie praw autorskich, poinformuj nas. Zawartość wyszukiwania zostanie natychmiast usunięta.